Profesjonalny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs

Zarezerwuj termin Napisz do nas Mapa dojazdu

Jeśli chcesz mieć pogrubione, dłuższe, gęste ale naturalnie wyglądające rzęsy – przyjdź do nas!

Do Twoich naturalnych rzęs doczepiane są delikatne, wysokiej jakości, syntetyczne rzęsy z proteinami jedwabiu lub naturalne rzęsy z norki syberyjskiej, efekt jest oszałamiający i wyglądający całkowicie naturalnie. Nie uznajemy żadnych kompromisów w jakości, używamy produktów tylko najlepszych firm na rynku.

 

METODA 1:1– przedłużenie i delikatne zagęszczenie rzęs naturalnych, wynikające z faktu iż do każdej rzęsy naturalnej doklejana jest jedna, nieco grubsza rzęsa mink. Zabieg ten umożliwia przedłużenie rzęs naturalnych nawet o 50%, zaleca się jednak ich maksymalne przedłużanie o 30%, dzięki czemu efekt jest subtelny i naturalny, oko staje się podkreślone, a jego kształt wymodelowany.

 

METODY 2d-5d są to metody objętościowe, w których do jednej rzęsy naturalnej doklejane są odpowiednio 2-5 rzęs, w zależności od poziomu zagęszczenia, jaki uzyskać chce klientka. Do zabiegów objętościowych używamy odpowiednio cieńszych rzęs mink, przez co ich ciężar równomiernie rozkłada się na rzęsie naturalnej, nie obciążając jej. Długość rzęs jak i ich oczekiwany kształt (np. ,kocie oko’) dobierana jest indywidualnie do rzęs klientki.