Paznokcie - Kosmetyczka Racibórz

Paznokcie

Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet dba o paznokcie oraz ich pielęgnacje.

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny, który polega na opiłowaniu paznokci oraz nadaniu im odpowiedniego kształtu. Następnie odsuwamy niepotrzebny naskórek, który nachodzi na płytkę paznokcia oraz polerujemy. Paznokcie pokrywamy odżywką lub malujemy wybranym kolorem. Na samym końcu nanosimy oliwkę na skórki i nawilżamy dłonie odpowiednim kremem.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy – Jest najbardziej popularną metodą pielęgnacji paznokci. Hybrydy są trwałe, utrzymują się nawet do kilku tygodni. Jego bardzo cienka warstwa powoduje naturalny wygląd paznokci. Na początku nadajemy kształt paznokcia oraz odsuwamy skórki. Następnie polerujemy płytkę blokiem polerskim. Kolejno odtłuszczamy paznokcie i nakładamy primer. po tych czynnościach nakładamy bazę. Następnie pokrywamy paznokcie wybranym kolorem a na końcu pokrywamy całość topem kończącym. Zabieg kończymy nałożeniem oliwki na skórki i kremu na dłonie.

Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci – Zabieg polega na wydłużeniu paznokci za pomocą żel. Po około 1,5-2h staniesz się posiadaczką pięknych, naturalnych paznokci o dowolnej długości. Na początku zaczynamy od opracowania płytki paznokciowej ( opiłowanie, zmatowienie oraz odsunięcie skórek ). Kolejno umieszczamy szablon pod paznokciem i przedłużamy ją masą żelową. Następnie musimy opracować paznokieć pokryty żelem. Na końcu malujemy przedłużane paznokcie dowolnym kolorem i nanosimy na górę nabłyszczacz. Kończąc ten zabieg nanosimy oliwkę na skóry i krem na dłoń.

Manicure japoński

Manicure japoński – Na samym początku zabiegu odsuwamy skórki oraz matujemy płytkę w celu odtłuszczenia paznokci. Następnie nakładamy specjalną pastę z witaminami i wmasujemy ją w paznokieć. Kolejno w paznokieć nanosimy puder, za pomocą którego polerujemy płytkę paznokcia.

Zarezerwuj termin Galeria zdjęć